menu Serwis komputerowy
O firmie
Serwis komputerowy
Serwis radiokomunikacyjny
Internet
Współpraca
Kontakt
   

Nasza firma wykonuje również naprawy sprzętu komputerowego. Specjalizujemy się w naprawach: monitorów, laptopów, płyt głównych, kart graficznych, komputerów stacjonarnych PC, zasilaczy komputerowych, zasilaczy awaryjnych UPS oraz elektroniki dla przemysłu.

Posiadamy profesjonalne urządzenia do lutowania elementów w technologii SMD oraz BGA. Wysokiej klasy sprzęt diagnostyczno-pomiarowy, maszynę do Rebollingu oraz doskonale wyszkolony personel.

Wszystkie naprawy wykonujemy w naszej firmie i jako nieliczni na rynku nie przekazujemy usług innym firmom. Dzięki temu między klientem końcowym a serwisem nie ma pośredników, co ma znaczący wpływa na cenę usługi oraz jakość jej wykonania.

Od początku działalności staramy się, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Z myślą o Państwa wygodzie chcielibyśmy zaproponować serwisowanie sprzętu komputerowego. Naprawialność monitorów oraz zasilaczy wynosi 98%, natomiast płyt kart, laptopów oraz pozostałego sprzętu jest uzależniona od dostępności części na rynku i wynosi około 95%. Naprawy wykonywane przez naszą firmę pozwolą Państwu na spore oszczędności czasu i pieniędzy. W wielu przypadkach za problemy związane z działaniem sprzętu odpowiedzialne są drobne usterki, które jesteśmy w stanie usunąć niewielkim kosztem.